Sundby Alle 44 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Nykøbing F - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nykøbing F. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Nykøbing F er to nye villaer netop kommet til salg, begge beliggende i Sundby. Den første bolig på Sundby Alle 44 tilbyder et rummeligt hjem med 220 m², fordelt på 6 værelser.

Med en grundstørrelse på 1037 m² er der rigelig plads til udendørs aktiviteter. Villaen er prissat til 2.995.000 kr.

På Bakkevej 8 finder man en anden villa, der fremviser et kompakt hjem på 136 m² og 5 værelser. Denne ejendom ligger på en grund på 622 m².

Villaen har en udbudspris på 2.795.000 kr., hvilket gør det til et attraktivt valg for dem, der søger et lidt mindre, men stadig rummeligt hjem.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga