3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nykøbing F. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nykøbing F er to nye villaer kommet på markedet. Første bolig er beliggende på Nybrogade 14. Denne villa har et areal på 153 m² fordelt på 5 rum og ligger på en grund på 394 m². Prisen for denne ejendom er fastsat til 1.645.000 kr.
Den anden bolig ligger på Bogfinkevej 22 i Kraghave. Her får man en villa med et areal på 120 m², også fordelt på 5 rum. Grunden er mere rummelig med sine 735 m², og prisen er sat til 1.545.000 kr. Begge ejendomme præsenterer attraktive muligheder i Nykøbing F.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.