Toftevej 2 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Nykøbing F - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nykøbing F. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Nykøbing F kan man nu finde to spændende villaer, der netop er kommet på markedet. Først er der villaen på Toftevej 2 i Sundby.

Denne rummelige bolig tilbyder hele 207 kvadratmeter beboelsesareal fordelt på 7 værelser. Beliggende på en grund på 879 kvadratmeter, er der rige muligheder for udendørs aktiviteter.

Toftevej 2's pris er sat til 2.495.000 DKK. Selvom den månedlige ejerudgift ikke er angivet, tilbyder villaen alsidige boligløsninger for større familier eller dem, der ønsker ekstra plads.

Den anden villa ligger på Østerbrogade 133 og byder på 179 kvadratmeter, også fordelt på 7 værelser. Her finder man en lidt mere kompakt grund på 369 kvadratmeter.

Østerbrogade-villaen er listet til 1.495.000 DKK, hvilket gør den til en mere budgetvenlig mulighed i forhold til Toftevej 2, men uden information om månedlige ejerudgifter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga