3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nykøbing F. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nykøbing F er villaen på Turbinevej 3 nu til salg. Denne rummelige bolig på 179 m² tilbyder 6 værelser og ligger på en stor grund på 1206 m². Villaen er prissat til 2.095.000 kr., hvilket afspejler både størrelsen og beliggenheden.
En anden mulighed i området er villaen på Nyvej 2A, Ø Toreby. Denne ejendom er lidt mindre med 145 m², men udnytter sine 4 værelser godt. Med en grundareal på 561 m² er villaen sat til salg til en mere overkommelig pris på 1.095.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.