Vibehaven 2 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Nykøbing F - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nykøbing F. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I den charmerende by Nykøbing F er to nye villaer blevet sat til salg. Den første af disse ligger på Vibehaven 2 i Sundby. Denne villa byder på et rummeligt areal på 201 kvadratmeter.

Grunden strækker sig over 1146 kvadratmeter, hvilket giver masser af plads til udendørs aktiviteter. Ejendommens pris er sat til 3.595.000 DKK og består af 4 rum.

En anden attraktiv mulighed findes på Fuglehaven 12, ligeledes i Sundby. Her finder man en villa på 154 kvadratmeter med hele 6 rum.

Grunden på 1005 kvadratmeter tilbyder rigelig mulighed for havearbejde eller andre fritidsaktiviteter. Prisen for denne ejendom er 3.495.000 DKK. Begge boliger i området venter på nye ejere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga